Kurumsal

Anasayfa > Ledina Hakkinda
LEDİNA HAKKINDA
LEDİNA HAKKINDA
Bina otomasyon ve aydınlatma sistemleri alanında,uluslararası sertifikalara sahip uzman mühendis ekibi ile hizmet veren Vizyoline, ürün ve hizmet anlayışında kalitenin ısrarlı takipçisi olma prensibiyle geniş bir referans ağınasahip olmayı başarmıştır.
 
Vizyoline mühendisliğin başarısı, önce dinlemeye ve beklentilerinizi tüm ayrıntılarıyla öğrenmeye; sonra da beklentileriniz ışığında ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun çözümü bulmaya dayanmaktadır.

Beklentilerinizin ötesine geçen bu çözümleri çizgi üstü çözümler olarak adlandıran Vizyoline, mimari konseptlere çizgi üstü mühendislik çözümleri sunmaktadır. Vizyoline Mühendislik, bina otomasyon sektöründeki başarısını, Vizyoline Mühendislik, bina otomasyon sektöründeki başarısını, Aydınlatma markası Ledina ile güçlendirmiş, yeni teknolojiler ve yüksek kalite standartlarında ürettiği ürünler ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
Ledina markamız, her projeye özel ürün tasarımlarıyla ve kalitesiyle sektöründe sürekli pazar payını artırmakta, farklı konsept ve büyüklükteki mekanların aydınlatılmasında, mimar, mühendis, ev ve işyeri sahiplerine çağdaş, yenilikçi ve kaliteli çözümler sunmaktadır.
Otel, Hastane, Konut ve özel ihtiyaçlara uygun aydınlatma armatür imalatı, aydınlatma üniteleri ve sistemleri ile müşterilerinin her türlü ihtiyacını karşılayacak tasarımlar geliştirmektedir. Uzman ekibiyle üretimdeki gücünü,ürünlerinde uygulayarak yenilikçi çözümler geliştirmektedir. Ülkemizin ithalatının azaltılıp, ihracatının artırılmasını kendine misyon kabul eden Ledina markamız ile yerli malını kullanılması ve kullandırılmasını teşvik etmektedir. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası  showroomlarımız ve tüm ülkeye yayılmış bayii ağı ve temsilciliklerimiz  ile siz değerli müşterilerimize daha hızlı ve daha etkili hizmetler sunmaktayız.
Katı ve Sıvı Cisimlere Karşı Koruma
IP20
12 mm’den büyük katı cisimlere karşı koruma.
IP24
12 mm’den büyük katı cisimlere ve serpinti şeklindeki sıvılara karşı koruma
IP33
2.5 mm’den büyük katı cisimlere ve yağmura karşı koruma
IP40
1 mm’den büyük katı cisimlere karşı koruma.
IP54
Toza ve serpinti şeklindeki sıvılara karşı koruma.
IP55
Toza ve fışkıran sıvılara karşı koruma.
IP65
Toz geçirmezlik ve fışkıran sıvılara karşı koruma
IP66
Toz geçirmezlik ve dalgalara karşı koruma.
IP67
Toz geçirmezlik ve suya daldırmaya karşı koruma.
IP68
Toz geçirmezlik ve su altında kalmaya karşı koruma.
LEDİNA AYDINLATMA PROFESYONEL ÇÖZÜMLER SUNAR